✨ Serdecznie zapraszamy na „Dziewczyńskość, siła i odwaga – warsztaty ku wzmacnianiu”. które odbywają się w ramach Dnia Otwartego na Rozwój (wtorek, 9.05.23) organizowanego przez Samorząd Studencki Wydziału Nauk Społecznych UŚ. Warsztaty będą trwały od 11:30 do 13:00 w sali 202 na WNS ul. Grażyńskiego 53 w Katowicach. Poprowadzą je nasze członkinie: Basia Górecka, Sara Piątek oraz Sylwia Korzon.

Zapisy: https://formularze.us.edu.pl/form/index/4130

✨ Warsztaty mają na celu pomóc uczestnikom w poszerzeniu swojej świadomości na temat girlhood i feminizmu, a także pomóc im w odkryciu swoich mocy i potencjału. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję poznać termin „girlhood” oraz zapoznać się z raportami i badaniami związanymi z tematem dziewczyńskości.

✨Uczestnicy będą mieli okazję do przetestowania narzędzia krytycznego myślenia oraz refleksji nad swoją relacją z ciałem, a poprzez ćwiczenia praktyczne uważności będą ćwiczyć umiejętność słuchania swojego ciała i emocji.

✨Warsztaty będą opierać się na interaktywnych ćwiczeniach i dyskusjach, aby zachęcić uczestników do aktywnego udziału i wyrażenia swoich opinii. Poprzez te warsztaty uczestnicy będą mieli okazję zbudować pozytywny obraz siebie i swojego ciała oraz wzmocnić swoją pewność siebie, a co najważniejsze – dowiedzieć się jak rozmawiać o tym z dziećmi.

Do zobaczenia!