Oblicza Kobiecości!

Na naszym wydziale to prawdziwa feria emocji, siły, pasji, barw i pięknych ludzi.

W dniach 08.03 – 09.03 zorganizowałyśmy na Wydziale Nauk Społecznych (ul. Grażyńskiego 53) fotostolik, który zainspirowany fotobudką, stanowił dla osób uczących się i pracujących okazję do włączenia się w celebrację Dnia Kobiet.

Jest to okazja, by spojrzeć wstecz na zmagania i dokonania z przeszłości, a co ważniejsze, by spojrzeć w przyszłość i zwrócić uwagę na niewykorzystany potencjał oraz możliwości, jakie otwierają się przed następnymi pokoleniami kobiet.

https://www.unic.un.org.pl/kobiety_rozwoj_pokoj/dzien_kobiet.php [dostęp: marzec 2023]

Idąc za tą ideą, studentki drugiego roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na zajęciach pod opieką dr Magdaleny Christ stworzyły akcesoria do fotostolika – cytaty Kobiet, które odegrały ważne role dla społeczeństwa, sztuki, sportu i nauki.

W czwartek członkini koła Sara Piątek fotografowała chętne osoby, a ze zdjęć powstał kolaż. Dziękujemy Wam za to, że włączyłyście się w akcję! Dobrze było Was zobaczyć.